למי תודה ולמי ברכה לפני יציאה

לפני יציאה

עוד 5 ימים ליציאה. רוב ההכנות הושלמו כבר. אתמול הוצאתי את בן זוגי, ה'אייל האפור' שאמור לשאת אותי למרחקים ממוסך ה"אלכסים" בת"א לאחר ששתי הנשמות הנפלאות – אלכס את אלכס יחד עם משה שלקח חלק פעיל בהכנות, השלימו את ההתקנות והתיקונים האחרונים, ציידו אותי בכל טוב של חלקי חילוף וגם לימדו אותו לתקן פנצ'ר, להחליף מנורה ועוד. נקווה שלא נזדקק לרוב הדברים.

לפני היציאה אני חש חובה עמוקה לציין לתודה וברכה מספר אנשים וגורמים שהביעו תמיכתם במסע, מי במילה טובה וברכת הדרך ומי בעזרה וסיוע ממשיים. בראש ובראשונה את האלכסים המלווים אותי ותומכים בי כבר מסע השלישי לאחר השניים הקודמים – ב 2009 "מהים השחור לים הלבן" וב 2010 "מהתיכון לאטלנטי". אין ספק כי השניים האלה הם מלאכים של ממש עבור ציבור רוכבי ב.מ.וו בישראל וגם רוכבים על כלים אחרים. אוסיף אליהם את ערה כדורי, חברי מ"דגל וסמל" בפ"ת שצייד אותי בסמלונים של ישראל ובשאר מתנות לדרך לחלוקה למיטיבים וחברים לאורך המסלול. אציין את יובל לימון, מנכ"ל "למטייל" שברך אותי לקראת צאתי וצייד אותי באיגרות 'תודה' לחלוקה וגם בכמה עצות טובות ומתוך האתר של החברה אותה הוא מנהל הורדתי כמויות אין סופיות של טיפים למדינות רבות בעולם. יחד איתו יבואו על הברכה והתודה הצוות הנפלא של סניף "למטייל" בבאר שבע שטיפלו בי באהבה רבה. עוזי ויובל בר מ"צפרירים" שדאגו לי לביטוח הנסיעות למרות הקושי המובן הקיים במקרה שלי. עוד אציין את צוות בנק אוצר החייל בצהלה שעשה מעל ומעבר לסייע לי בהתארגנות הכספית  .  הדרושה למסע שכזה וימשיך לתמוך בי לאורך המסע. עוד יבואו על הברכה והתודה חברת סימלס התומכים בתקשורת הטלפונית שלי לאורך המסע כולו.

ירון גולדשטיין, מנהל חטיבת האופנועים חברת "דלק מוטורס", יבואנית ב.מ.וו, אשר סמוך לרגע היציאה מהארץ ציידו אותי בחליפת רכיבה "ראלי 3", המילה האחרונה בתחום חליפות רכיבה רב שימושיות ורב עונתיות.

חברת הביטוח "הפניקס" אשר מסייעת לי בביטוח האישי באמצעות תוכנית "פספורט כארד" למקרים שאני מקווה כי לא אזדקק לשירותיהם.

אני חייב תודה גדולה לצוות המרפאה בקיבוצי, משמר הנגב, ובראשם ד"ר אלי טננבאום, שושי האחות יחד עם שלומית שעטפו אותי ב'צמר גפן' ועזרו לי מאוד להגיע לתאריך היציאה על 2 רגליים בריאות.

תודה ליוני בן שלום על עצותיו הרבות, לטיפים וקישורים שקיבלתי מאדם שני שסובב את העולם במסלולו הוא מזה יותר משנה, לזהר ה"שבילאי", ידידי הקרוב, על המעקב הצמוד, ההשגחה והתמיכה לאורך המסע, לאליקו, יו"ר מועדון האופנועים הישראלי שהפיץ באמצעותי את לוגו המועדון ברחבי עולם, לזיו פרידמן על עצות מעשיות ולעשרות רוכבים שכל שכתבו קראתי לילות רבים באתרים שונים. חברים רבים נוספים סייעו במילה טובה ואף הציעו עזרה ותמיכה לאורך המסלול במקומות שיש להם "נציגויות"/היכרויות אישיות מסוגים שונים.

תודה מיוחדת לבניי ובתי היקרים לי מכל – שחר שסייע לי מאוד בכל הקשור לאתר האינטרנט ולתקשורת האלקטרונית במהלך המסע, נעם שתמך והתרגש איתי, צפריר שעיצב לי בכישרון רב כרטיס ביקור נפלא למסע, אותו אחלק לאורך דרכי ואיילת בתי האהובה, אל כולם אתגעגע כל ק"מ של רכיבה, גאווה גדולה הם לי כולם.
תודה עמוקה אני חב לויויאן, בת זוגי, שתמכה ב'שגעון' מהרגע הראשון, ללא היסוס. ויויאן שתמיד התעקשה, עד כדי ווטו, על כך שלעולם לא אצא לבד לדרכים והיתה שותפה פעילה ל 3 מסעות שערכתי עד היום, מברכת אותי עתה בדרכי למסע הגדול מכולם, דווקא אליו אני יוצא לבד. אישה גדולה וחברת אמת לי.

מחשבה אחת על “למי תודה ולמי ברכה לפני יציאה

 1. הי דורון,

  נוני העביר לנו הקישור לבלוג שלך, ומאז אנחנו קוראים נאמנים, ומוקסמים!
  גם מההרפתקאות ולא פחות מהרגישות וכישרון הכתיבה. הקטע על מאצ׳ו פיצ׳ו מרגש. רק מי שהיה שם יכול להבין באמת על מה אתה מדבר.
  בחלק מהמקומות בדרום אמריקה טיילנו לפני שנתיים, ודרכך חזרנו אליהם שוב: קיטו, לימה, קוסקו, מאצ׳ו פיצ׳ו וטיטיקקה.

  אכול קנאה,
  עמית

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s